Menu
Sepetim

ÜRÜN TESLİMATLARINDA YAŞANAN AKSAKLIKLAR TAMAMEN

KARGO FİRMALARINDAN KAYNAKLANMAKTADIR.

YAŞANABİLECEK AKSAKLIKLAR İÇİN ŞİMDİDEN ÖZÜRDİLERİZ

Hakkımızda

Ticari faaliyetlerimizi 1996 yılından beri Derince’ deki adreste olmanın vermiş olduğu güven  ile ;

         2008 yıllarında Türkiye'de airsoft sporu daha yeni gelişmeye başlamışken bu yıllarda bir çok zorluklara rağmen bu hobiye başlayarak bu günlere bir gemin ufak masalarında kurulan AZAP Takımının bir üyesi olarak devam etmekteyiz. Ticari kaygılarımızdan arınıp bu sporu daha çok hobi amaçlı ve aktif bir oyuncu olarak icra etmekteyiz.


         Ürün fiyatı, hizmet ve ürün kalitesi veya zamanında teslim gibi unsurlardan tek başına birinin ya da zamanında değerlendirilerek firma seçimi yapılması sizleri can sıkıcı durumlarla karşı karşıya getirebilmektedir.


         Toplam kalite ve müşteri memnuniyeti temel ilkelerden olmanın deneyimi, fiyat-kalite-hizmet unsurlarını optimalize ederek ve bir bütün olarak ele alır.


         Uzun yıllardan beri sektörde kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi ilke edinen firmamız bugün sektörde en güvenilir firmalardan biri haline gelmiştir.


         Airsoft Deposu portföyündeki ve portföyüne katılacak olan tüm müşterilerinin memnuniyet ve güven duygusunu sürdürme çaba ve iddiasından hiç bir zaman vazgeçmemiştir.